0

O FIRMIE MIRAGGIO

MIRAGGIO to ukraińska marka, która od ponad 10 lat specjalizuje się w produkcji ceramiki łazienkowej z lanego marmuru.

 

Firma posiada własny zakład produkcyjny zlokalizowany w Dnieprze w Ukrainie. Sprzęt wykorzystywany w produkcji został opracowany poprzez naszych inżynierów i nie posiada odpowiedników na świecie. Kolejny fakt dotyczący sprzętu: każdy egzemplarz ma swój duplikat na wypadek, gdyby pierwszy zawiódł.

 

Każdy produkowany poprzez nas wyrób jest unikalnym arcydziełem, nad którym pracował zespół projektantów i technologów. Jesteśmy pewni i jesteśmy dowodem na to, że w Ukrainie mogą być produkowane wyroby sanitarne, które pod względem jakości nie ustępują najlepszym światowym markom z 10-letnią historią!

 

  • Produkty są eksportowane do krajów Europy i Ameryki
  • Magazyn produktów gotowych zlokalizowany w Chrzanowie
  • Prezentowane we wszystkich regionach Ukrainy
POBIERZ NASZ KATALOG

Aktualne modele i nowości w ofercie 2022 roku.
Pełny opis, zdjęcia produktów i dane techniczne.

Ściągać
Miraggio - JEST NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM PROJEKTOWYM DLA PAŃSTWA DOMU
DLACZEGO WYBIERAJĄ Miraggio W UKRAINIE I NA CAŁYM ŚWIECIE
Darmowa dostawa
Program magazynowy
Wygodne formy płatności
Wsparcie online 24/7
10 lat gwarancji na wszystkie produkty
Zwrot i wymiana w ciągu 90 dni
WŁASNY ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Powierzchnia naszego zakładu produkcyjnego w Ukrainie wynosi 10.000 m2 i składa się z 4 linii produkcyjnych, magazynów itp. Na terenie zakładu produkcyjnego znajduje się laboratorium, które zapewnia wysoką jakość produktów i stale pracuje nad poszukiwaniem nowych materiałów i innowacji. Zmiany w technologii są wprowadzane dopiero po gruntownych badaniach surowców, które z kolei są importowane z obcych krajów.

W magazynach wyrobów gotowych i surowców jest stosowany system zarządzania magazynem. Za pomocą systemu WMS możemy zobaczyć, ile artykułów znajduje się w danej chwili na magazynie oraz prognozować, ile czasu zajmie dostarczenie produktów do magazynu.

  • Ponad 150 pracowników, którzy codziennie tworzą arcydzieła w świecie ceramiki łazienkowej
  • 4 linie produkcyjne
  • 5 technologii produkcji
CERTYFIKATY
Dokumenty potwierdzające jakość produktów MIRAGGIO
WSPÓŁPRACA Z Miraggio

Nasze produkty są przedstawione w ponad 20 krajach: Kanada, Anglia, Francja, Niemcy, Włochy, Austria, Belgia, Holandia, Rumunia, Bułgaria, Gruzja, Słowenia, Chorwacja, Węgry. Co roku otwieramy przedstawicielstwa naszej marki w różnych częściach świata, a także znajdujemy nowych partnerów do współpracy. Firma MIRAGGIO rozpoczęła rewolucję w branży łazienek, gdy wypracowała unikalne projekty uzupełnione o rozwiązania technologiczne.